Přinášíme Vám mobilní aplikaci

Walkee

Walkee spojuje všechny aktivní majitele zvířat!


Objevte nové místa na venčení Vašeho mazlíčka s aplikací Walkee. Prostřednictvím aplikace můžete plánovat a zvát své přátele na vycházku, fotit a sdílet fotografie svého mazlíčka mezi uživateli aplikace, vést očkovací kartu, nebo najít nejbližšího veterináře v okolí.

Nevíte kam a s kým? Walkee zobrazí majitele a zvířátka v okolí a vy si můžete vybrat jestli chcete, aby váš mazlíček poznal krásnou fenu, například Kokršpaněla.

Dejte vědet o sobě využitím funkce check-in a pomozte nám naplnit aplikaci zajímavými místy, abychom udělali z Walkee aplikaci pro všechny, kteří se rádi setkávají při venčení a objevují nové místa.


Dostupné na iOS zde

Project-Id-Version: egu2014
POT-Creation-Date: 2014-08-19 16:32+0100
PO-Revision-Date: 2014-08-19 16:32+0100
Last-Translator: Pavol Baliga <baliga@eglu.sk>
Language-Team: eGlu <info@eglu.sk>
Language: sk_SK
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain; charset=UTF-8
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-Generator: Poedit 1.6.3
X-Poedit-KeywordsList: _;gettext;gettext_noop;T_
X-Poedit-Basepath: .
X-Poedit-SourceCharset: UTF-8
Plural-Forms: nplurals=3; plural=(n==1) ? 0 : (n>=2 && n<=4) ? 1 : 2;
X-Poedit-SearchPath-0: ./../../..
Walkee Venčpointy
Walkee Profil
Walkee Lifestyle
Walkee Vycházky
Walkee Objevuj

Venčpointy


Nevíte kam a s kým? Walkee zobrazí místa na venčení, majitele a dokonce zvířátka v okolí a vy si můžete vybrat jestli chcete, aby váš mazlíček poznal krásnou fenu, například Kokršpaněla.

Profil


Všechny důležité informace o Vašem mazlíčkovi na jednom místě. Zapomněli jste někdy na očkování? Nemáte jedno místo pro všechny ty krásne fotografie? Walkee je řešení!

Lifestyle


Nevíte co dělat při zánětu uší nebo oteklém kloubu. Walkee má seznam všech komerčně dostupných produktů společnosti Bioveta, aby jste vědeli co dělat.

Vycházky


Naplánujte a pozvěte své přátele na vycházku! Aplikace automaticky rozešle notifikaci pozvanému příteli, připomene termín venčení a zobrazí, kdo potvrdil a kdo ne.

Objevuj


Všechny místa na venčení, majitele a mazlíky v okolí. Objevujte co se kolem Vás děje, kde je nejbližší veterinární klinika, nebo se podívejte na jiné města ve světe.Máte otázky k aplikaci? Neváhejte nás kontaktovat zde.apps@bioveta.cz